Jasmína na horách

Čtyři dny jsme strávili společně na Šumavě na naší první delší dobrodružné výpravě. Byli jsme ubytovaní v krásném přátelském penzionu Alfa v Železné Rudě a užívali si nádherného sluníčka a pořádné nadílky sněhu.
Všichni naši školáci už nyní v první třídě jezdí na lyžích a zvládli jízdu na vleku, ti zdatnější se zdokonalili. Počasí vyšlo opravdu parádní, nebe bylo bez mráčku, Velký Javor zářil v panoramě výhledu. Děti i my máme tváře zdravě zčervenalé horským vzduchem.
Navštívili jsme také muzeum netopýrů v Alžbětíně a místní cukrárnu. Ve volných chvílích pod dětskými prstíky vznikali z vlny hadi, nebo důmyslné kuličkodráhy. Ráno jsme cvičili jógu a hráli na flétny. Večer jsme zpívali, prosvěcovali hvězdy, četli a sledovali seriál Byl jednou jeden život, máme ve škole v únoru totiž téma TĚLO. Tak jsme si ho také pořádně protáhli.
Těšíme se už všichni na příští rok.