Malování na hrnečky 19. 4.

Během čtvrtečního odpoledne jsme se sešli nad bílými hrnečky. Spolu s dětmi, rodiči a arteterapeutkou Káťou jsme jim vtiskli originální barevný design.
Každý si mohl vybrat techniku, která se mu líbí a namalovat si svůj hrneček. Někdo překreslil šablonku přes pauzák, někdo tupoval houbičkou a vyškraboval a někdo volně maloval, hlavní je radost z procesu tvoření. Radost z výsledku byla myslíme také právem velká, posuďte podle fotek sami.
Dle temperamentu dětí, někdo stihl jeden hrnek, jiný i dva. Maminka Pavlína nám pomohla vytvořit hrnek s logem Jasmíny, který si ve škole necháme.
Káťa se dětem individuálně věnovala a pomáhala, bylo-li to třeba. Když byly hrnečky nabarvené, odnesla je zapéct do trouby, aby na nich barva zůstala. Děti si mezitím zahrály karty Imaglee a zaskákaly venku gumu. Káťa pak všechny slavnostně pozvala do kuchyňské galerie na vernisáž vzniklých hrnečků. Děkujeme, Káťo!