Malování triček 7. 6.

Na malování triček s Hankou jsme se sešli ve venkovních prostorách Jasmíny. Než byla akce zahájena, všichni se s radostí osvěžili v malém napuštěném bazénku, který byl v tomto teplém počasí k dispozici. Byli jsme téměř oslněni pestrostí barev a možnostmi zdobení triček. Mohli jsme si vybrat z několika druhů šablon, např. zvířátka, hvězda, měsíc. Někdo si vystřihl svou vlastní šablonu či jsme použili výzdobu pomocí krajek a vlastní kresby. Hodně nám k tomu pomohly sprejové barvy, se kterými se dalo snadno manipulovat. Většina dětí měla s sebou rodiče, kteří jim pomáhali dolaďovat konečnou podobu výtvoru.
Děti byly z výsledku své práce nadšené, některé si své tričko chtěly obléci již v prostorách školy, jiné nedočkavě čekaly na zaschnutí barviček.
Výsledky jsou pestré a originální, posuďte sami.