Škola Jasmína volá!

Od září otevíráme první ročník, je tomu skutečně tak! Prázdniny jsou téměř za námi a v rodinném domě na Košutce se 3. září otevřou dveře našim školáčkům.  

Zázemí domu jsme pečlivě připravili. Dřevěný nábytek ještě voní novotou, regály se plní knihami a pomůckami, kuchyňské potřeby se nedočkavě vrtí v policích. Poslední prázdninovou sobotu s dětmi a rodiči ještě obarvíme a nabatikujeme záclony a šátky, veselými barvami natřeme bedýnky, vytvoříme montessori hru na zeď, přesadíme květiny…aby nám spolu bylo od první chvíle hezky a milo.   

Sháníme ještě několik drobností, konkrétně: rovnoramennou váhu, odměrky a zkumavky, obvazový materiál, vlny a bavlnky, kostýmy (klobouky, doplňky,…), dřevěné kostky. Pokud byste měli něco, co byste nám rádi darovali, budeme za to moc rádi.

Náš tým se přes prázdniny rozrostl o nové členy: lektorku rukodělek Anandí Barfussovou, kuchařku a lektorku vaření Lindu Žlábkovou, učitele Štěpána Stočka a asistentku výuky. Těšíme se na společnou cestu.

Kdybyste měli zájem navštěvovat naše odpolední družinové aktivity, děti 5+ se k nám mohou od září přidat. Nabízíme v pondělí ještě tři místa na plavání v bazénu Lochotín (13:45-14:30), v úterý sportovní hry s angličtinou se Štepánem (13:30-16:00) a v pátek rukodělný kroužek (šití,plstění, pletení) s úžasnou Anandí (13:30-15:30). Na začátku září jednotlivé kroužky ještě blíže představíme.

Držte nám palce na úspěšný radostný start 🙂