Sobotní setkání 1. září

V sobotu prvního září se v Jasmíně konalo neformální setkání s dětmi a rodiči. Společně jsme pracovali a připravovali prostory Jasmíny na začátek prvního školního roku. Děti pomáhaly batikovat, natírat, lepit nebo přivazovat.
Každý se přidal k činnosti, která ho bavila, takže jsme si to všichni hezky užili, a přesto jsme udělali velký kus práce. S dětmi jsme se alespoň trochu navzájem poznali. Měli jsme skvělou možnost ochutnat i první výborný oběd od Lindy, podávala se dýňová polévka s pomeranči a kořenovým chlebem. Den byl sice celý trochu deštivý, ale to nás nijak neodradilo od plánované procházky na rozhlednu Sylván. Po cestě děti stopovaly ztracené opice. Kartičky s opicemi děti sbíraly a tak jsme byli na rozhledně co by dup. Na chobotnicovou honičku s učitelem Štěpánem také určitě dlouho nezapomenou. Nasmály se nejen děti, ale i my dospělí.
Na rozhledně jsme sice viděli Plzeň zamženou, ale zážitek to byl velký. Fičelo tam nahoře jako by nebylo září, ale listopad. Přesto jsme se tam s dětmi zvládli i vyfotit! Moc se těšíme na zítřejší slavnostní zahájení školy!