Kroužky v Jasmíně

Je moc fajn, že děti nechtějí ze školy domů a rády s námi zůstávají až do odpoledne. V pondělí mohou chodit plavat, v úterý sportují venku a trénují angličtinu a v pátek se věnují rukodělné činnosti. Do družin chodí i některé děti, které nenavštěvují Jasmínu. Stále je možné se přidat, až do počtu 12 dětí!
Neváhejte děti přihlásit, pokud o tom uvažujete.
Na plavání v pondělí jsou ještě čtyři místa volná. Chodíme plavat na bazén Lochotín, od 13:45 do 14:30.
Pohybové aktivity se Štěpánem probíhají v úterý od 14 do 16, děti hrají nejrůznější hry a rozvíjí se motoricky, ale i osobnostně, protože Štěpán je výjimečně pestrá osobnost – tělocvikář, angličtinář, občankář a psycholog v jednom. A hlavně to s dětmi umí a ty přibíhají vylítané a rozesmáté.
Rukodělné aktivity probíhají v pátek od 14 do 15:45. Děti pracují s tradičními materiály (vlnou, bavlnou, rounem) a přírodninami. Jednou za 14 dní za námi jezdí lektorka Anandí z Kašperských Hor. Na minulém setkání tvořily děti kroucenou šňůrku a vyráběly vlastní lněné ptylíčky na své poklady a tašky zdobené voskovkami. Budou je potřebovat na své výrobky.
Čas, který děti v mladším školním věku věnují rozvoji tvořivosti a fyzických dovedností, je velkou příležitostí pro celostní růst jejich osobnosti a nalezení svých zálib.