Přípravy na první školní rok

Stejně jako příroda je v plné síle, i naše přípravy na výuku budoucích školáků jsou v plném proudu! Zabydlujeme prostor v Pálenické ulici, shromažďujeme potřebné materiály, necháváme šít pohankové polštářky, batikujeme, tvoříme… Plánujeme měsíční témata a aktivity, domlouváme s lektory a rodiči odpolední družinové činnosti a zájmové kroužky a zdravé vaření pro naše školáky. Jsme také rády, že se na odpolední čas s dětmi od září přidává Štěpán, který doplní mužskou energií náš ženský tým.

Akcí pro veřejnost jsme v květnu a červnu moc nedělaly, protože jsme chtěly blíže společně pracovat s našimi budoucími školáky. Na některé termíny se nám uvolnilo pár míst, která se rychle zaplnila z řad přátel dětí a školáků, kteří o Jasmíně uvažují do budoucna. Děkujeme za Vaši přízeň 🙂

Přejeme všem krásné letní dny a těšíme se na další společné akce, které chystáme.

tým Jasmíny